VIPER50A(022Y)
VIPER50A(022Y)
Osa numero:
VIPER50A(022Y)
Valmistaja:
ST
Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5
Tietolomake:
VIPER50A(022Y).pdf
esittely
Ostaa VIPER50A(022Y) BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Jännite - Supply (Vcc / Vdd):8 V ~ 15 V
Jännite - käynnisty:11V
Jännite - Breakdown:700V
topologia:Flyback
Toimittaja Device Package:5-PENTAWATT
Sarja:VIPER™
Virta (wattia):50W
Pakkaus:Tube
Pakkaus / Case:Pentawatt-5 HV (Bent and Staggered Leads)
Output Isolation:Isolated
Muut nimet:497-2677-5
Käyttölämpötila:-
Asennustyyppi:Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero:VIPER50A(022Y)
Sisäinen kytkin (s):Yes
Taajuus - Switching:Up to 200kHz
Vianmääritys:Current Limiting, Over Temperature
Laajennettu kuvaus:Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT