Ostaa WFH230LR47KE BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±10% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | - |
| Koko / Dimension: | 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) |
| Sarja: | WFH |
| Resistance (ohmia): | 0.47 |
| Virta (wattia): | 230W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Rectangular Case |
| Muut nimet: | OHWFH230LR47KE OHWFH230LR47KE-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 220°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | WFH230LR47KE |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.496" (12.60mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 0.47 OHM 10% 230W |