Ostaa X0202NN 5BA4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - On State (VTM) (Max): | 1.45V |
|---|---|
| Jännite - Off State: | 800V |
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 800mV |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223 |
| Sarja: | - |
| SCR Tyyppi: | Sensitive Gate |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Muut nimet: | 497-7697-2 Q2449211A X0202NN 5BA4-ND X0202NN5BA4 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | X0202NN 5BA4 |
| Laajennettu kuvaus: | SCR 800V 1.25A Sensitive Gate Surface Mount SOT-223 |
| Kuvaus: | SCR 800V 1.25AMP SOT-223 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 1.25A |
| Nykyinen - On State (It (AV)) (Max): | 800mA |
| Nykyinen - Off State (Max): | 5µA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 22.5A, 25A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 5mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 200µA |
| Email: | [email protected] |