Ostaa XC17128EPC20C BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-PLCC (9x9) |
| Sarja: | - |
| ohjelmoitava Tyyppi: | OTP |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-LCC (J-Lead) |
| Muut nimet: | 122-1197 XC17128EJC20C |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| muistin koko: | 128kb |
| Valmistajan osanumero: | XC17128EPC20C |
| Kuvaus: | IC SERIAL CFG PROM 128K 20-PLCC |
| Email: | [email protected] |