Ostaa XC17256EVO8C BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-TSOP |
| Sarja: | - |
| ohjelmoitava Tyyppi: | OTP |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | 122-1200 |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| muistin koko: | 256Kb |
| Valmistajan osanumero: | XC17256EVO8C |
| Kuvaus: | IC SERIAL CFG PROM 256K 8-SOIC |
| Email: | [email protected] |