Ostaa ZL38010DCF1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 28-SOIC |
| Sarja: | - |
| Virta (wattia): | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ZL38010DCF1 |
| liitäntä: | - |
| sisältää: | - |
| toiminto: | Telecom Circuit |
| Laajennettu kuvaus: | Telecom IC Telecom Circuit 28-SOIC |
| Kuvaus: | IC TRANSCODER ADPCM LP 28SOIC |
| Nykyinen - Supply: | 100µA |
| Email: | [email protected] |