Ostaa ZL40253LDG1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 1.71 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| Toimittaja Device Package: | 56-QFN (8x8) |
| Sarja: | SmartBuffer™ |
| Ratio - Input: Tuotos: | 4:10 |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 56-VFQFN Exposed Pad |
| ulostulo: | CML, CMOS, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ZL40253LDG1 |
| panos: | CMOS, Crystal |
| Taajuus - Max: | 1.035GHz |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 1.035GHz 56-VFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | 10 OUTPUT PROGRAMMABLE FANOUT BU |
| Email: | [email protected] |