Ostaa ZL50057GAC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 1.71 V ~ 1.89 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 272-PBGA (27x27) |
| Sarja: | - |
| Virta (wattia): | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 272-BBGA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | - |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ZL50057GAC |
| liitäntä: | - |
| sisältää: | - |
| toiminto: | Switch |
| Laajennettu kuvaus: | Telecom IC Switch 272-PBGA (27x27) |
| Kuvaus: | IC DIGITAL SWITCH 12K CH 272BGA |
| Nykyinen - Supply: | 240mA |
| Email: | [email protected] |