Ostaa ZL50111GAG BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 1.65 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 552-PBGA (35x35) |
| Sarja: | - |
| Virta (wattia): | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 552-BGA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ZL50111GAG |
| liitäntä: | TDM |
| sisältää: | - |
| toiminto: | Telecom Circuit |
| Laajennettu kuvaus: | Telecom IC Telecom Circuit 552-PBGA (35x35) |
| Kuvaus: | IC CESOP PROC 1024CH 552BGA |
| Nykyinen - Supply: | 950mA |
| Email: | [email protected] |