Ostaa ZL50232QCG1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 1.6 V ~ 2 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 100-LQFP (14x14) |
| Sarja: | - |
| Virta (wattia): | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 100-LQFP |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ZL50232QCG1 |
| liitäntä: | - |
| sisältää: | - |
| toiminto: | Echo Cancellation |
| Laajennettu kuvaus: | Telecom IC Echo Cancellation 100-LQFP (14x14) |
| Kuvaus: | IC VOICE ECHO CANCELLER 100LQFP |
| Nykyinen - Supply: | 10mA |
| Email: | [email protected] |