Ostaa ZL8802ALAFT7A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 14 V |
|---|---|
| topologia: | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja: | No |
| Toimittaja Device Package: | 44-QFN (7x7) |
| Sarja: | Digital-DC™ |
| Sarjaliitännät: | PMBus |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 44-VFQFN Exposed Pad |
| lähtö Tyyppi: | PWM Signal |
| Lähtövaiheet: | 2 |
| Output Configuration: | Positive |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ZL8802ALAFT7A |
| toiminto: | Step-Down |
| Taajuus - Switching: | 200kHz ~ 1.33MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Buck Regulator Positive Output Step-Down PMBus DC-DC Controller IC 44-QFN (7x7) |
| Täyttökierros (maksimi): | - |
| Kuvaus: | IC REG CTRLR BUCK PMBUS 44QFN |
| Ohjaustoiminnot: | Current Limit, Enable, Power Good, Tracking |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |