Ostaa ZRC500A02 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - lähtö (min / kiinteä): | 5V |
|---|---|
| Voltage - lähtö (Max): | - |
| Jännite - Input: | - |
| Toleranssi: | ±2% |
| lämpötila kerroin: | 90ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Shunt |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | E-Line-3 |
| lähtö Tyyppi: | Fixed |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Melu - 10 Hz - 10 kHz: | 105µVrms |
| Melu - 0,1 Hz - 10 Hz: | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ZRC500A02 |
| Laajennettu kuvaus: | Shunt Voltage Reference IC ±2% 5mA E-Line (TO-92 compatible) |
| Kuvaus: | IC VREF SHUNT 5V TO92-3 |
| Nykyinen - Supply: | - |
| Nykyinen - Tuotos: | 5mA |
| Nykyinen - Cathode: | 25µA |
| Email: | [email protected] |