Ostaa ZTX690BSTZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 5mA, 1A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 1W |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | E-Line-3, Formed Leads |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ZTX690BSTZ |
| Taajuus - Siirtyminen: | 150MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 45V 2A 150MHz 1W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Kuvaus: | TRANS NPN 45V 2A E-LINE |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 400 @ 1A, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |