Ostaa ZTX857STOB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 250mV @ 600mA, 3A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 1.2W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | E-Line-3 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ZTX857STOB |
| Taajuus - Siirtyminen: | 80MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 300V 3A 80MHz 1.2W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Kuvaus: | TRANS NPN 300V 3A E-LINE |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 500mA, 10V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 3A |
| Email: | [email protected] |