Ostaa ZXMS6005DGTA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd): | 3.3V, 5V |
|---|---|
| Jännite - Load: | 60V (Max) |
| Switch Type: | General Purpose |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223 |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101, INTELLIFET® |
| Rds On (Typ): | 150 mOhm |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:1 |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| lähtö Tyyppi: | N-Channel |
| Output Configuration: | Low Side |
| Muut nimet: | ZXMS6005DGTADIDKR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ZXMS6005DGTA |
| liitäntä: | On/Off |
| Syötetyyppi: | Non-Inverting |
| ominaisuudet: | Auto Restart |
| Vianmääritys: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage |
| Kuvaus: | MOSFET N CH 60V 1.4A SOT223 |
| Nykyinen - Output (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |