Ostaa ZXTP25020CFFTA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 260mV @ 225mA, 4.5A |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23F |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 1.5W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-3 Flat Leads |
| Muut nimet: | ZXTP25020CFFTR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ZXTP25020CFFTA |
| Taajuus - Siirtyminen: | 285MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 4.5A 285MHz 1.5W Surface Mount SOT-23F |
| Kuvaus: | TRANS PNP 20V 4.5A SOT23F-3 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 200 @ 10mA, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 4.5A |
| Email: | [email protected] |