Ostaa ZXTP722MATA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 70V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 260mV @ 200mA, 1.5A |
| transistori tyyppi: | PNP |
| Toimittaja Device Package: | DFN2020B-3 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 3W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 3-UDFN |
| Muut nimet: | ZXTP722MATATR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ZXTP722MATA |
| Taajuus - Siirtyminen: | 180MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 70V 2.5A 180MHz 3W Surface Mount DFN2020B-3 |
| Kuvaus: | TRANS PNP 70V 2.5A 3-DFN |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 1.5A, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 25nA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 2.5A |
| Email: | [email protected] |