Ostaa 059-0112 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 440V |
| Koko / Dimension: | 0.251" Dia x 1.262" L (6.37mm x 32.05mm) |
| Sarja: | BS88 |
| Vasteaika: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Muut nimet: | 59-112 59-112-ND |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 059-0112 |
| sulake Tyyppi: | Cartridge, Ceramic |
| Kuvaus: | FUSE CERAMIC 5A 440VAC 3AB 3AG |
| Nykyinen arvostelu: | 5A |
| Väri: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 33kA |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |