Ostaa 059-0120 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 440V |
| Koko / Dimension: | 0.471" Dia x 1.335" L (11.96mm x 33.90mm) |
| Sarja: | - |
| Vasteaika: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Muut nimet: | 59-120 59-120-ND |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Bolt Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 059-0120 |
| sulake Tyyppi: | Board Mount |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE BRD MNT 10A 440VAC CYLINDR |
| Nykyinen arvostelu: | 10A |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 33kA |
| Hyväksynnät: | - |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |