Ostaa 0RLS015.T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Koko / Dimension: | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Sarja: | POWR-GARD® RLS |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| Muut nimet: | RLS015 RLS015.T RLS15 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan osanumero: | 0RLS015.T |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CRTRDGE 15A 600VAC NON STD |
| Nykyinen arvostelu: | 15A |