Ostaa 12THLEJ100 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Koko / Dimension: | 2.638" Dia x 11.500" L (67.00mm x 292.00mm) |
|---|---|
| Sarja: | * |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cartridge, Non-Standard |
| Asennustyyppi: | Holder |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 12THLEJ100 |
| Kuvaus: | FUSE 12KV 100A 2.5"DIN |