Ostaa 16RX301000MT810X20 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 16V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | RX30 |
| ripple Current: | 720mA |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 130°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 16RX301000MT810X20 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 130°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | 73 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1000µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitanssi: | 1000µF |