Ostaa 2016L030DR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 60V |
|---|---|
| Tyyppi: | Polymeric |
| Aika Trip: | 3s |
| Paksuus (Max): | 0.049" (1.25mm) |
| Koko / Dimension: | 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm) |
| Sarja: | POLY-FUSE®, 2016L |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | 2.3 Ohm |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | 500 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | - |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2016 (5041 Metric), Concave |
| Muut nimet: | 2016L030DR-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 2016L030DR |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 60V Ih Surface Mount 2016 (5041 Metric), Concave |
| Kuvaus: | PTC RESET 60V 0.30A 2016 |
| Nykyinen - Trip (It): | 600mA |
| Nykyinen - Max: | 20A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 300mA |
| Hyväksynnät: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |