Ostaa 4306-021 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | 0%, +100% |
| thread Size: | - |
| lämpötila kerroin: | - |
| Koko / Dimension: | 0.146" Dia x 0.110" L (3.71mm x 2.79mm) |
| Sarja: | 4306 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Press Fit |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 4306-021 |
| insertion Loss: | 20dB @ 100MHz |
| Korkeus (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1000pF Feed Through Capacitor 200V 5A Axial, Press Fit |
| Kuvaus: | CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | - |
| nykyinen: | 5A |
| kapasitanssi: | 1000pF |
| Email: | [email protected] |