Ostaa 6100-101K-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.433" Dia (11.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | 6100 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 5.8 @ 796kHz |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 6100-101K-RC |
| induktanssi: | 100µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 5.8MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.98A 160 mOhm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 100UH 1.98A 160 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 160 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.98A |