Ostaa 6100-103K-RC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.433" Dia (11.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | 6100 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 0.5 @ 252kHz |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 6100-103K-RC |
| induktanssi: | 10mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 500kHz |
| Laajennettu kuvaus: | 10mH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 19.3 Ohm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 10MH 200MA 19.3 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 19.3 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 200mA |