Ostaa 744912210 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | 4248 |
| Koko / Dimension: | 0.190" L x 0.150" W (4.83mm x 3.81mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | WE-CAIR |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 100 @ 150MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 732-5644-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Air |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 744912210 |
| induktanssi: | 100nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.165" (4.20mm) |
| Taajuus - Testi: | 150MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 1.2GHz |
| Laajennettu kuvaus: | 100nH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 12.3 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 100NH 1.7A 12.3 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 12.3 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.7A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |