Ostaa 744917147 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±2% |
| Toimittaja Device Package: | SMD |
| Koko / Dimension: | 0.067" L x 0.043" W (1.70mm x 1.10mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | WE-KIHC |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 38 @ 250MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 732-11285-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ceramic |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 744917147 |
| induktanssi: | 47nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Taajuus - Testi: | 200MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 2.3GHz |
| Laajennettu kuvaus: | 47nH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 240 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 47NH 680MA 240 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 240 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 680mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |