Ostaa 744917115 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±2% |
| Toimittaja Device Package: | SMD |
| Koko / Dimension: | 0.067" L x 0.043" W (1.70mm x 1.10mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | WE-KIHC |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 38 @ 250MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 732-11273-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ceramic |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 744917115 |
| induktanssi: | 15nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Taajuus - Testi: | 250MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 3.6GHz |
| Laajennettu kuvaus: | 15nH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 78 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 15NH 1.2A 78 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 78 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.2A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |