Ostaa 74LVC161284DLRG4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Syöttöjännite: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 48-SSOP |
| Sarja: | 74LVC |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Bits: | 19 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 74LVC161284DLRG4 |
| Logic Type: | IEEE STD 1284 Translation Transceiver |
| Laajennettu kuvaus: | IEEE STD 1284 Translation Transceiver IC 48-SSOP |
| Kuvaus: | IC 19BIT BUS INTERFACE 48-SSOP |
| Email: | [email protected] |