Ostaa 74LVC16646ADGVRE4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 56-TVSOP |
| Sarja: | 74LVC |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 56-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Push-Pull |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Elements: | 2 |
| Bittien lukumäärä Element: | 8 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 74LVC16646ADGVRE4 |
| Logic Type: | Transceiver, Non-Inverting |
| Syötetyyppi: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Transceiver, Non-Inverting Element 8 Bit per Element Push-Pull Output 56-TVSOP |
| Kuvaus: | IC BUS TRANSCVR 16BIT 56TVSOP |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | 24mA, 24mA |
| Email: | [email protected] |