Ostaa 82531040 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 8V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 6.4V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 9.6V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Muut nimet: | 732-2548-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCV |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 5.5VDC |
| Suurin AC volttia: | 4VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 82531040 |
| energia: | 0.40J |
| Kuvaus: | VARISTOR 8V 150A 1206 |
| Nykyinen - Surge: | 150A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 3600pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |