Ostaa 84145046 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage - lähtö: | 1 ~ 250VAC |
|---|---|
| Jännite - Input: | 230VAC (195 ~ 253VAC) |
| Tyyppi: | AC |
| Turn On Time: | 8ms |
| Sammuta Time: | 10ms |
| Tyyli: | DIN Rail Mount |
| Sarja: | SIMM |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 84145046 |
| ominaisuudet: | Status LED(s) |
| Laajennettu kuvaus: | AC Output Module 6A 1 ~ 250VAC Output 230VAC (195 ~ 253VAC) Supply |
| Kuvaus: | OUTPUT MODULE AC 6MA 230VAC |
| Nykyinen - Tuotos: | 6A |
| Nykyinen - Input: | 6mA |
| Väri: | - |
| Email: | [email protected] |