Ostaa ACS102-6TA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 600V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 900mV |
| triac Tyyppi: | Alternistor - Snubberless |
| Toimittaja Device Package: | TO-92-3 |
| Sarja: | ACS™ |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ACS102-6TA |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 200mA Through Hole TO-92-3 |
| Kuvaus: | TRIAC ALTERNISTOR 600V TO92-3 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 200mA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 7.3A, 7.6A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 20mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 5mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |