Ostaa AD5932YRUZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tuning Word Leveys (Bits): | 24 b |
| Toimittaja Device Package: | 16-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Resolution (Bits): | 10 b |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Master fclk: | 50MHz |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD5932YRUZ |
| Laajennettu kuvaus: | Direct Digital Synthesis IC 10 b 24 b Tuning 16-TSSOP |
| Kuvaus: | IC PROG WAVEFORM GEN SNGL16TSSOP |
| Email: | [email protected] |