Ostaa ADQM2604H BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 3.6 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | - |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | ADQM |
| Release Time: | 20ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tube |
| Muut nimet: | 255-2601 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 70°C |
| Toiminta-aika: | 20ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADQM2604H |
| ominaisuudet: | Sealed - Flux Protection |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 4.5VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE SPST 60A 4.5V |
| Ota Arvostelu (Current): | 60A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Yhteydenottolomake: | SPST-NO (1 Form A) |
| Coil Voltage: | 4.5VDC |
| Coil Type: | Latching, Dual Coil |
| Coil Resistance: | 20.3 Ohms |
| Coil Virta: | 1 W |
| Coil Current: | 221.7mA |
| Email: | [email protected] |