Ostaa AO3418 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 1.8V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±12V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-3L |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 60 mOhm @ 3.8A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 1.4W (Ta) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Muut nimet: | 785-1012-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AO3418 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 270pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 3.2nC @ 4.5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 30V 3.8A (Ta) 1.4W (Ta) Surface Mount SOT-23-3L |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 2.5V, 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 30V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 30V 3.8A SOT23 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 3.8A (Ta) |
| Email: | [email protected] |