Ostaa AOC2802_001 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 1.5V @ 250µA |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 4-WLCSP (1.57x1.57) |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 35 mOhm @ 3A, 4.5V |
| Virta - Max: | 1.3W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 4-UFBGA, WLCSP |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | AOC2802_001 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1200pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 10.4nC @ 4.5V |
| FET tyyppi: | 2 N-Channel (Dual) Common Drain |
| FET Ominaisuus: | Standard |
| Laajennettu kuvaus: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Common Drain 20V 6A 1.3W Surface Mount 4-WLCSP (1.57x1.57) |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 20V |
| Kuvaus: | MOSFET 2N-CH 4WLCSP |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 6A |
| Email: | [email protected] |