Ostaa APT100GN120JDQ4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 2.1V @ 15V, 100A |
| Toimittaja Device Package: | ISOTOP® |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 446W |
| Pakkaus / Case: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Thermistor: | No |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | APT100GN120JDQ4 |
| Input kapasitanssi (Cies) @ Vce: | 6.5nF @ 25V |
| panos: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | Trench Field Stop |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 153A 446W Chassis Mount ISOTOP® |
| Kuvaus: | IGBT 1200V 153A 446W SOT227 |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 200µA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 153A |