Ostaa APT25GF120JCU2 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 3.7V @ 15V, 25A |
| Toimittaja Device Package: | SOT-227 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 227W |
| Pakkaus / Case: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Käyttölämpötila: | - |
| NTC Thermistor: | No |
| Asennustyyppi: | Chassis, Stud Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | APT25GF120JCU2 |
| Input kapasitanssi (Cies) @ Vce: | 1.65nF @ 25V |
| panos: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | NPT |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT Module NPT Single 1200V 45A 227W Chassis, Stud Mount SOT-227 |
| Kuvaus: | MOD IGBT NPT SIC CHOPPER SOT227 |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 250µA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 45A |