Ostaa APT34N80B2C3G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3.9V @ 2mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | T-MAX™ [B2] |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 145 mOhm @ 22A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 417W (Tc) |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 Variant |
| Muut nimet: | APT34N80B2C3GMI APT34N80B2C3GMI-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | APT34N80B2C3G |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 4510pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 355nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 800V 34A (Tc) 417W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2] |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 800V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 800V 34A T-MAX |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 34A (Tc) |
| Email: | [email protected] |