Ostaa APTGT100A120T3AG BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 2.1V @ 15V, 100A |
| Toimittaja Device Package: | SP3 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 595W |
| Pakkaus / Case: | SP3 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Thermistor: | Yes |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | APTGT100A120T3AG |
| Input kapasitanssi (Cies) @ Vce: | 7.2nF @ 25V |
| panos: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | Trench Field Stop |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 140A 595W Through Hole SP3 |
| Kuvaus: | MOD IGBT 1200V 140A SP3 |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 250µA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 140A |
| kokoonpano: | Half Bridge |
| Email: | [email protected] |