Ostaa APTGT100A170D1G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 1700V |
|---|---|
| Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic: | 2.4V @ 15V, 100A |
| Toimittaja Device Package: | D1 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 695W |
| Pakkaus / Case: | D1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Thermistor: | No |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | APTGT100A170D1G |
| Input kapasitanssi (Cies) @ Vce: | 8.5nF @ 25V |
| panos: | Standard |
| IGBT Tyyppi: | Trench Field Stop |
| Laajennettu kuvaus: | IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700V 200A 695W Chassis Mount D1 |
| Kuvaus: | IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D1 |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 3mA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 200A |
| kokoonpano: | Half Bridge |
| Email: | [email protected] |