Ostaa AQV214SZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.14VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package: | 6-SOP |
| Sarja: | PhotoMOS™ AQV |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Muut nimet: | 255-2113-1 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 50 Ohm |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AQV214SZ |
| Tyhjäkäyntivirran: | 100mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Kuvaus: | RELAY OPTO SPST 100MA 6SOP 400V |
| Piiri: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |