Ostaa AQY414S BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.14VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package: | 4-SOP |
| Sarja: | PhotoMOS™ AQY |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Muut nimet: | 255-1439-5 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 35 Ohm |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AQY414S |
| Tyhjäkäyntivirran: | 100mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Kuvaus: | RELAY OPTO SPST-NC 100MA 400V |
| Piiri: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |