Ostaa AS3642-ZWLT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 2.7V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 4.5V |
| Voltage - lähtö: | 2.8 V ~ 4.7 V |
| Tyyppi: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Up (Boost) |
| Toimittaja Device Package: | 6-WLCSP (1.5x1.1) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 6-UFBGA, WLCSP |
| Muut nimet: | 183550023 |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AS3642-ZWLT |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | 4MHz |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) I²C Dimming 500mA (Flash) 6-WLCSP (1.5x1.1) |
| himmennys: | I²C |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 6WLCSP |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 500mA (Flash) |
| Sovellukset: | Camera Flash |
| Email: | [email protected] |