Ostaa AS3649-ZWLM BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 2.7V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 4.4V |
| Voltage - lähtö: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Tyyppi: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Up (Boost) |
| Toimittaja Device Package: | 16-WLCSP (2.06x2.02) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-UFBGA, WLCSP |
| Muut nimet: | 189940007 AS3649-ZWLMTR |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | AS3649-ZWLM |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | 4MHz |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) I²C Dimming 1A (Flash) 16-WLCSP (2.06x2.02) |
| himmennys: | I²C |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 1A 16WLP |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 1A (Flash) |
| Sovellukset: | Camera Flash |
| Email: | [email protected] |