Ostaa AS3696-ZQFM BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 4V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 5.5V |
| Voltage - lähtö: | - |
| Tyyppi: | DC DC Controller |
| topologia: | Step-Up (Boost) |
| Toimittaja Device Package: | 32-QFN (5x5) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | 185240024 AS3696-ZQFMTR AS3696-ZQFT-500 AS3696-ZQFT-500TR AS3696-ZQFT-500TR-ND AS3696ZQFT500 |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AS3696-ZQFM |
| Sisäinen kytkin (s): | No |
| Taajuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 4 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) PWM Dimming 32-QFN (5x5) |
| himmennys: | PWM |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 32QFN |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | - |
| Sovellukset: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |