Ostaa AS3691A-ZQFP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | - |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | - |
| Voltage - lähtö: | 15V |
| Tyyppi: | Linear |
| topologia: | - |
| Toimittaja Device Package: | 24-QFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | AS3691A-ZQFP |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 4 Output Linear 400mA 24-QFN (4x4) |
| himmennys: | - |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER LINEAR 400MA 24QFN |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 400mA |
| Sovellukset: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |