Ostaa AS3691A-ZTSP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | - |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | - |
| Voltage - lähtö: | 15V |
| Tyyppi: | Linear |
| topologia: | - |
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | AS3691A-ZTSP |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 4 Output Linear 400mA 20-TSSOP-EP |
| himmennys: | - |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER LIN 400MA 20TSSOP |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 400mA |
| Sovellukset: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |